Jaké potíže léčíme

Sdílet článek:

Jaké potíže léčíme

V rámci ketaminem asistované terapie se zaměřujeme primárně na potíže z následujících čtyř oblastí: deprese, úzkostné poruchy, posttraumatická stresová porucha a poruchy příjmu potravy.

Mezi našimi službami ale najdete i standardní psychoterapeutické či psychiatrické služby, kde se zaměřujeme na celé spektrum psychických onemocnění v rámci služeb plně hrazených veřejným zdravotním pojištěním.

Deprese

Deprese patří mezi nejčastější duševní poruchy. Řešením bývá kombinace psychoterapie a užívání léků. Neléčená, případně nedostatečná terapie, může mít závažné až život ohrožující následky. Jaké jsou příznaky deprese? Jak a co dělat, když klasická léčba deprese nefunguje?

Více o depresích

Úzkostné poruchy

Pocit strachu, nervozity či paniky zažil snad každý. Kdy máme zpozornět a řešit, zda už se jedná o úzkostnou poruchu, se kterou by nám měli pomoci odborníci? Jak poznat signály, že náš strach už není zcela v normě? Podívejte se na příznaky úzkosti a jaké jsou možnosti její léčby.

Více o úzkostných poruchách

Posttraumatická stresová porucha (PTSD)

Posttraumatická stresová porucha (z angl. posttraumatic stress disorder – PTSD) je duševní onemocnění, které se rozvine v důsledku traumatu. Následuje neustálý pocit ohrožení, noční můry, flashbacky. Jak poznat PTSD a jak ho lze léčit?

Více o PTSD

Poruchy příjmu potravy (PPP)

Když u člověka převládne touha jídlo kontrolovat a stane se prostředkem k dosažení jiných potřeb než nasycení, vzniká nezdravý vztah k jídlu a začarovaný kruh poruchy příjmu potravy. Kudy vede cesta ven? Přečtěte si o nejčastějších typech poruch příjmu potravy a jejich léčbě.

Více o PPP

Recepce

Po–Pá: 8:30–16:00 h
Potřebuji poradit