Skip to content

PSYCHIATRICKÁ AMBULANCE

Na naší klinice také provozujeme standardní psychiatrickou ambulanci. Zaměřujeme se široké spektrům potíží a témat.  Nabízíme běžná diagnostická vyšetření i dlouhodobou ambulantní péči.

Náš tým tvoří mladé lékařky a lékaři, psychiatři, s kladným vztahem k progresivním metodám léčení duševních onemocnění. Řada z našich lékařů má současně i odpovídající psychoterapeutické vzdělání a poskytuje mimo běžné klinické služby i psychoterapeutické intervence. Nabízíme individuální a empatický přístup.

Objednávejte se prosím individuálně přes:

telefon: +420 774 401 488 (PO – PÁ 8:00 – 13:00), nebo e-mail: ambulance@psyon.czVedle psychiatrické ambulance se u nás nachází i ordinace Kardio-psyche s.r.o. nabízející interní vyšetření se specializací na kardiologii.

PSYCHIATRICKÁ REHABILITACE

Pro naše klienty s VZP a OZP nabízíme možnost setkávání s naší skvělou psychiatrickou sestrou v rámci tzn. rehabilitace. 

Cílem je zvýšení úrovně sebepéče klienta o jeho duševní i tělesné zdraví a prevence relapsu onemocnění. Poskytujeme podpůrné rozhovory, edukace i ohledně medikace nebo edukace rodiny v rámci podpory klienta při jeho léčbě. Dále pak o zdravé životosprávě a hledání cesty k aktivizaci a kvalitnějšímu zapojení do běžného života. Rehabilitace může sloužit i jako doplněk k probíhající psychoterapii. 

JAK SETKÁNÍ VYPADÁ?

Jedná se o konzultace v příjemné a neformální atmosféře u nás na klinice. Nejdříve proběhne vstupní přibližně 60 minutová schůzka, kde se společně seznámíme a probereme možný formát další podpůrné léčby (např. setkávání 1x-2x měsíčně po 60 minutách), tak aby byla spolupráce pro klienta co nejsmysluplnější.

PRO KOHO JE URČENA?

Je určena pro naše klienty s poruchami nálad, úzkostnými obtížemi, ale i poruchou osobnosti, či psychotickým onemocněním.

MÁTE JAKÉKOLI OTÁZKY, NEBO SE CHCETE ROVNOU PŘIHLÁSIT?

Kontaktujte naši psychiatrickou sestru Mgr. Janu Čižmárikovou na emailu jana.cizmarikova@psyon.cz, nebo se zeptejte přímo na recepci, nebo sestry samotné u nás v ambulanci.

CENÍK

Naše klinika má v současnosti uzavřené smlouvy s VZP (111), ZP Škoda (209), Vojenskou Zdravotní pojišťovnou (VoZP, 201), Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou (205), Oborovou zdravotní pojišťovnu (207) a Zdravotní pojišťovnou Ministerstva vnitra ČR (211).
Klienti těchto pojišťoven mají zdravotní péči plně hrazenou. Pro klienty ostatních zdravotních pojišťoven jsou výkony zpoplatněny. Na smlouvách s dalšími pojišťovnami nicméně pracujeme a doufáme, že již brzy přibudou další.

Položka
Pojištěnci VZP/VOZP/ZPŠ/ČPZP/OZP/ZPMVČR
Samoplátci
Komplexní vyšetření před ketaminem asistovanou terapií
Hrazeno ZP
3 000 Kč
Komplexní vyšetření
Hrazeno ZP
2 500 Kč
Cílené vyšetření před opakovanou ketaminem asistovanou terapií
Hrazeno ZP
1 500 Kč
Kontrolní vyšetření
Hrazeno ZP
1 000 Kč
Telefonický kontakt (recept)
Hrazeno ZP
200 Kč
Konzultace (1 hod.)
Hrazeno ZP
2 000 Kč
Další účtovatelné položky
Pojištěnci VZP/VOZP/ZPŠ/ČPZP/OZP/ZPMVČR
Samoplátci
Pohovor s rodinným příslušníkem
Hrazeno ZP
800 Kč
Aplikace injekce i.m., s.c. (cena bez účinné látky)
Hrazeno ZP
200 Kč
Telefonická či mailová konzultace ohledně zdravotního stavu (5 min.)
Hrazeno ZP
200 Kč
Lékařská zpráva pro potřebu soudního jednání
Hrazeno ZP
1 500 Kč
Vyšetření pro lázně u samoplátce s vystavením lázeňského návrhu
Hrazeno ZP
800 Kč
Výpis ze zdravotní dokumentace
300–800 Kč
300–800 Kč
Vyjádření lékaře o umístění do ústavu sociální péče
Hrazeno ZP
800 Kč
Zpráva o zdravotním stavu jako příloha k žádosti do DPP (předepsaný tiskopis)
Hrazeno ZP
800 Kč

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.   |   Ceník za výkony prováděné v anglickém jazyce naleznete ZDE.   |   Price list for English speaking clients.