Vzdělání a odborná spolupráce

01

Vzdělání v oboru psychedelik

Máme za sebou řadu zahraničních certifikovaných vzdělávacích školení a podílíme se na inovativních výzkumech psychedelik. Díky tomu jsme součástí předního teoretického a praktického dění v oboru.

Výcvik v psychedeliky asistované terapii

Vzhledem k implementaci psychedelické terapie do zdravotnictví a výzkumu výrazně vzrůstá potřeba kvalifikovaných pracovníků.

V roce 2024 chystáme první komprehenzivní dvouletý psychoterapeutický výcvik zaměřený na psychedeliky asistovanou psychoterapii. Naší devízou je, že výcvik povedou odborníci, kteří se legální prací s psychedeliky živí a věnují se jí na pravidelné bázi. Můžete se těšit na velké množství jak teorie, tak hlavně praktických dovedností zakotvených v prostředí českého zdravotnictví.

Pro zájem o výcvik, nebo další informace prosím pište na vycvik@psyon.cz.

Klinické studie

Psyon se věnuje také klinickému výzkumu. Máme zkušenosti s řadou substancí i modalit, jako je MDMA asistovaná psychoterapie pro PTSD, léčba depresivního onemocnění pomocí psilocybinu, či 5-MeO-DMT, a další

02

Odborná spolupráce

Spolupráce s aktivními lidmi v oboru, etablovanými i začínajícími odborníky, a organizacemi je pro nás a naši práci nesmírně důležitá. A to v českém i mezinárodním kontextu.

Vzhledem ke světové renesanci léčby duševních onemocnění pomocí psychedelik jde o oblast s dynamickým vývojem a je zcela klíčové sledovat a sdílet nové poznatky a informace.

Chcete s námi začít spolupracovat? Ozvěte se nám prosím na spoluprace@psyon.cz

Podívejte se na námi
poskytované služby

Klienti partnerských pojišťoven mají služby částečně hrazené:

VZP | 111
VOZP | 201
ZPŠ | 209
ČPZP | 205
ZPMVČR | 211
OZP | 207
Napsat zprávu