Skip to content

Mgr. et Mgr. Stanislav Milotinský

kdo jsem

Vystudoval jsem jednooborovou psychologii a Psychoterapeutická studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy Univerzity v Brně (MUNI). Rok jsem strávil na New Mexico State University v USA. 

Mezi mé profesní zájmy patří všímavost (mindfulness), kterou při své práci uplatňuji a sám také praktikuji na pravidelné bázi. Můj zájem o psychedelika mě vedl k iniciaci vzniku organizací Česká psychedelická společnost, nebo PsyCare – psychedelická první pomoc. V roce 2018 jsem ukončil jediný veřejný legální výcvik v psychedeliky asistované psychoterapii na California Institute of Integral Studies, USA. Minulý rok pak 5-letý výcvik Person Centered Approach (rogeriánský), letos završím trénink v MDMA asistované psychoterapii pro MDMA.

Jsem v předatestační přípravě v Psychiatrické nemocnici Bohnice, kde se zaměřuji na péči o lidi s emočně nestabilní poruchou. Zároveň jsem studentem Ph.D programu na MUNI, kde se zabývám MDMA asistovanou psychoterapií. Aktuálně mám za sebou přibližně 2 000 hodin přímé psychoterapeutické práce a jsem pod pravidelnou supervizí i intervizí.

Ve volném čase mám moc rád venkovní horolezení, putování s batohem, spaní v přírodě a různorodé tvoření.

co nabízím

Nabízím krátkodobou i dlouhodobou práci s klienty, kteří jsou motivovaní a chtějí na sobě něco změnit. Věřím, že každý z nás má v sobě vnitřní moudrost a léčivou sílu, která nás v životě může vést.

Základními pilíři mého přístupu jsou přijímání klientů takových, jací jsou, respektování jejich jedinečnosti, společné bytí sám sebou v přítomném okamžiku a všímavost. V rámci psychoterapeutických konzultací klienty nesměřuji, nýbrž jim dopomáhám, aby oni sami byly svým rádcem. Za jádro duševních obtíží, s odhlédnutím od genetické predispozice, považuji zvnitřnělé zákazy a již nevyhovující obranné strategie minulosti. Ty s klientem společně objevujeme a umožňujeme mu tak svobodnější a šťastnější žití.

S klienty mě kromě klasické terapie baví integrace psychedelické zkušenosti, práce s imaginací, praktikování všímavosti, nebo prvky Dialektické behaviorální terapie vhodné pro lidi s emočně nestabilní poruchou osobnosti.

doplňující informace

Je možná dlouhodobá spolupráce, nebo jen krizová intervence.

platební informace

Platba hotově, či převodem na účet.

Cenové rozmezí dle možností klienta 700-850 Kč za 50 minut. 

V případě, že si tuto částku nemůžete dovolit, velmi rád se Vám pokusím vyjít vstříc, pokud to bude v mých aktuálních možnostech.

 

kontakt