Skip to content

Představujeme vám náš terapeutický tým. Najdete v něm odborníky s rozličným přístupem a typem práce i různou osobní zkušeností. Díky tomu vám můžeme nabídnout psychoterapeutické konzultace pro široké spektrum životních situací a obtíží. Podrobnosti včetně kontaktu najdete v detailních medailoncích našich odborníků.

Pokud vaše obtíže vyžadují rychlou reakci, napište nám na terapie@psyon.cz. Obratem vás budeme informovat, kteří z terapeutů jsou dostupní nejdříve.

Terapeuti kliniky

Ceny

Psychoterapeutické konzultace jsou placeny přímo klienty. Výhledově budeme usilovat o tvorbu programů pro sociálně a ekonomicky slabší klienty a rovněž smlouvu s pojišťovnou ke krytí léčby ze zdravotního pojištění.

Ceny za 50 minut psychoterapeutické konzultace se pohybují mezi 700–1000 Kč dle vybraného terapeuta. Ceny za ostatní služby (skupinovou psychoterapii, psychedeliky asistovanou psychoterapii) budou průběžně aktualizovány s otevřením služeb.

V případě, že si uvedené cenové rozpětí nemůžete dovolit, kontaktujte nás prosím na terapie@psyon.cz a my se vám pokusíme vyjít vstříc.