Skip to content

Psychoterapeutické služby

Nabízíme psychoterapeutické konzultace v plném spektru různých životních situací a obtíží. Naši terapeuti využívají širokou paletu terapeutických směrů a přístupů s cílem efektivní pomoci při psychických, vztahových, či psychosomatických potížích, stejně tak i v osobnostním rozvoji.

Klademe důraz na lidskost, otevřenost ke zkušenosti a respekt ke světonázoru každého z nás. I proto mezi námi najdete odborníky s rozličným přístupem a typem práce i různou osobní zkušeností. Jsme hrdí na to. že mnozí z nás mají mezinárodní oficiální vzdělávání v psychedeliky asistované psychoterapii. Také je pro nás zásadní průběžné vzdělávání a pravidelná supervizní práce včetně péče o sebe.
Naší specializací je odborné provázení v procesu integrace psychedelické zkušenosti. Smyslem není pouze odstranit potíže spojené s předchozím užití psychedelik (či jiných rozšířených stavů vědomí), ale také podpořit možnost jejich transformativního potenciálu v osobnostním růstu.
Níže si můžete prohlédnout naše profily včetně podrobnosti o stylu práce, specializacích či odborném pozadí. U každého z nás je uveden kontakt, na který nás můžete obrátit.

Pokud vaše obtíže vyžadují rychlou reakci, napište nám na terapie@psyon.cz. Obratem vás budeme informovat, kteří z terapeutů jsou dostupní nejdříve.

Ceny

Psychoterapeutické konzultace jsou placeny přímo klienty a nejsou zdravotním výkonem v rámci poskytování zdravotních služeb. Výhledově budeme usilovat o tvorbu programů pro sociálně a ekonomicky slabší klienty a rovněž smlouvu s pojišťovnou ke krytí léčby ze zdravotního pojištění.

Ceny za 50 minut psychoterapeutické konzultace se pohybují mezi 700–1000 Kč dle vybraného terapeuta.

V případě, že si uvedené cenové rozpětí nemůžete dovolit, kontaktujte nás prosím na terapie@psyon.cz a my se vám pokusíme vyjít vstříc.