Otevíráme studii pro pacienty trpící rezistentní depresí

Trpíte depresí rezistentní na léčbu?

Deprese je závažné duševní onemocnění, které postihuje miliony lidí na celém světě. Přes intenzivní léčbu, 1 ze 3 pacientů s diagnózou deprese dostatečně nereaguje na antidepresiva používaná na začátku léčby. Vaše účast v tomto klinickém hodnocení KET01-02 nám pomůže prozkoumat nový antidepresivní přípravek a získat tak vědecké poznatky o tom, jak je možné zlepšit léčbu pacientů s depresí rezistentní na léčbu.

K účasti můžete být vhodný/á, pokud:
• jste ve věku 18–65 let,
• máte depresivní epizodu, která trvá méně než 2 roky,
• užíval/a jste různá antidepresiva, která nevedla k žádoucí úlevě, a vaše léčba antidepresivy je v současné době stabilní,
• jste ochoten/ochotna užívat denně po dobu 21 dnů kromě svých obvyklých léků i nové antidepresivum,
• jste ochoten/ochotna dostavit se 8krát v průběhu 9 týdnů na pracoviště klinického hodnocení ke sledování vašeho zdravotního stavu.

Máte-li zájem o další informace, aniž byste se tím k něčemu zavázal/a, prosím kontaktujte nás prostřednictvím mailu ambulance@psyon.cz a do předmětu uveďte „Klinická studie“.

Všechny procedury, které jsou součástí klinického hodnocení, budou hrazeny společností, která je jeho zadavatelem. To zahrnuje mimo jiné: léčbu novým antidepresivem, elektrokardiografická vyšetření, laboratorní vyšetření a pravidelné kontroly lékařem. Výdaje související s cestováním na pracoviště klinického hodnocení a zpět budou kompenzovány.