Hledáme psychology a lékaře psychoterapeuty!

Hledáme psychology a lékaře psychoterapeuty (muže i ženy) na částečný i plný úvazek. Nástup možný ihned, stejně jako za několik měsíců.  


O nás

Jsme zdravotnické zařízení zaměřující se na terapeutické využití psychedelik v léčbě duševních onemocnění. Náš přístup je primárně založen na třech pilířích: klasické psychiatrické & klinicko psychologické péči (včetně psychoterapie) a psychedeliky asistované psychoterapii. Naším záměrem je nabízet klientům co možno nejvhodnější a komplexní léčbu.

Máme štěstí, že jsme jedno z mála zařízení tohoto typu na světě, které má své služby částečně hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Naše péče je díky tomu dostupná pro mnohem širší skupinu klientů.

V současnosti pro nás pracuje multidisciplinární tým psychoterapeutů, lékařů, psychologů i vědců. Řada z našich terapeutů absolvovala certifikované mezinárodní výcviky v modalitě psychedeliky asistované psychoterapie, máme i dlouholeté zkušenosti z výzkumu psychedelik i z praxe např. psychedelické harm reduction na festivalech. Jako první klinika v Evropě jsme začali nabízet ketaminem asistovanou psychoterapii jako rozšíření k dosud obvyklým metodám léčby.
Pod naší střechou najdete psychiatrickou ambulanci, ordinaci interního lékaře, množství místností pro soukromé psychoterapie, fyzioterapie, expresivní terapie a další.

Aktuálně rozšiřujeme tým a právě vy můžete být jeho novou součástí!

 

Náplň pozice

Náplní pozice je jak standardní ambulantní psychoterapeutická a/nebo klinicko-psychologická práce a vyšetření, tak možné zaměření se na psychedeliky asistovanou psychoterapii a psychedelickou problematiku (ketaminem asistovaná psychoterapie, integrace psychedelických zkušeností, atp). Nabízíme možnost vést skupinové psychoterapie a výhledově i zapojení do klinických hodnocení (MDMA asistovaná pst pro PTSD, psilocybinem asistovaná pst pro léčbu deprese, 5MEO DMT pro léčbu různých onemocnění, atp.).

 

Co požadujeme? 

Podmínkou je dokončené psychologické či lékařské vzdělání (Mgr., MUDr.), kompetence pracovat ve zdravotnictví (psycholog ve zdravotnictví, členství v ČLK nebo předatestační příprava), dokončené alespoň 3 roky psychoterapeutického výcviku a zkušenosti s vedením klientů (alespoň 500 hodin přímé psychoterapeutické práce s klienty). Požadujeme značnou schopnost sebereflexe a péče o sebe. Velmi preferujeme uchazeče a uchazečky s vlastní zkušeností s rozšířeným stavem vědomí a zájmem o psychedelickou problematiku.

 

Co nabízíme?

Práci na0,3 – 1 úvazekdle Vašich možností, atraktivní prostředí se společenskou místností, kávovarem, zahradou a vlastní saunou, pravidelné týmové intervize a supervize, vedení atestovanými kolegy a fajn tým progresivně smýšlejících lidí. Máme upřímný zájem na tom, aby nikdo nevyhořel a nepřenesl své zklamání a vyčerpání na klienty!

Nabízíme i možnost uznání praxe v rámci vzdělávání v předatestační přípravě v klinické psychologii a psychiatrii (prozatím nejsme akreditované zařízení, ale pracujeme na tom). Mimo toho budete mít možnost zapojit se a být součástí průlomového projektu na poli duševního zdraví a spolu s námi kariérně i osobnostně růst a pracovat na vlastních projektech.

Pracoviště se nachází v Praze na Bílé hoře, nástup je možný ihned, stejně jako během následujícího roku. nebojte se s námi domluvit už teď, i když třeba víte, že volní budete až za delší dobu!

V případě zájmu neváhejte poslat životopis a krátký motivační dopis na
jakub.guman@psyon.cz